GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 10849350
nr 1084 9350
Vaser
Ett par, signerade WvH, stengods, höjd: 23 cm
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 januari 2017
kl 19:38:45
100 kr
Stengods
Vaser
Kondition: nagg
nr 1084 9350
Vaser
Kondition: nagg
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 23 januari 2017 |
Stengods